KONST / Litografier / Färglitografi 14677338
nr 1467 7338
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 108/125, daterad 53. Färglitografi, bildmått: 43x32cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:59:37
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson